Zastosowanie preparatów Stylage M

Stylage to linia kosmetyków używanych w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej do wypełniania zmarszczek, wolumetrii twarzy, a także powiększania i korygowania ust. Preparaty produkowane są przez światowy koncern znajdujący się we Francji i stanowią jedne z najbardziej popularnych wypełniaczy na rynku światowym. 

Hialuronowy preparat Stylage

stylage mGłównym składnikiem jest kwas hialuronowy usieciowany za pomocą polimerów w technologii IPN.Dodatkowym atutem są substancje przeciwutleniające opóźniające działanie wolnych rodników. Gama preparatów Stylage przeznaczona jest do mezoterapii, korekcji drobnych i średnich zmarszczek, korekcji objętościowych i ust. Wszystkie preparaty posiadają certyfikat jakości i są niezwykle bezpieczne. Wśród nich dużą popularnością cieszy się Stylage M, którym można skorygować zarówno powierzchniowe jak i głębokie zmarszczki i bruzdy, a także okolice oka i doliny łez. Można również wygładzić powierzchnię grzbietów dłoni. Preparat ma konsystencję żelu jednofazowego z dużą zawartością usieciowanego kwasu hialuronowego połączonego z naturalnymi przeciwutleniaczami. Modelowanie daje natychmiastowy efekt, a działanie przeciwutleniające sorbitolu i mannitolu skutecznie zapobiega stresowi oksydacyjnemu i uwalnianiu wolnych rodników. Produkt jest powoli syntetyzowany przez tkanki, dzięki czemu utrzymuje się w organizmie nawet do roku czasu.

Podawany jest za pomocą mezoterapii lub tradycyjnej iniekcji w miejsca pozbawione sprężystości i napięcia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii preparaty Stylage mają większą elastyczność i umożliwiają łatwą i skuteczną korekcję niedoskonałości skóry. Mają odpowiednią lepkość co umożliwia iniekcje żelu do skóry właściwej, zapewniając idealnie naturalne efekt wygładzenia i długiego utrzymywania się produktu w tkankach.