Potrzebowałem kominka w Warszawie

Od dawna razem z żoną marzyliśmy o własnym pięknym domu na przedmieściach miasta, w którym pracujemy. W końcu po wielu latach oszczędzania i wyrzeczeń stać nas było na realizacje naszego marzenia. Już na początku tworzenia projektu wiedzieliśmy, że chcemy mieć w salonie oryginalny kominek. Będzie pełnił funkcję relaksacyjną oraz ogrzewał dom.

Poszukiwania kominków w Warszawie

kominki warszawaNasz dom rósł w oczach, w salonie pozostał dedykowany otwór na kominek wraz z odpowiednią wentylacją oraz siecią nawiewów, które miały za zadanie przekazywać ciepło na poddasze. Pozostało nam z żoną jedynie wybranie odpowiedniego do tego celu kominka. Pewnego wieczoru kiedy mieliśmy chwilę wolnego usiedliśmy do komputera i zaczęliśmy szukać, wyniki wpisania kominki warszawa w wyszukiwarce przekroczyło nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że jest tak wiele producentów kominków w naszej stolicy. Po zapoznaniu się z ofertą kilku producentów oraz sklepów postanowiliśmy umówić się na spotkanie z jednym z przedstawicieli firmy produkującej kominki na zamówienie. Na spotkaniu, dowiedzieliśmy się, jakie palenisko będzie najbardziej optymalne do powierzchni domu oraz wielkości otworu, w którym miało się ono znaleźć. Byliśmy bardzo zadowoleni z fachowego podejścia do tematu, nie tracąc czasu, zgodziliśmy się na sugestie fachowca. Zamówiliśmy w tej firmie polecany kominek wraz z usługą montażu oraz testu czy wszystko jest szczelne.

Po kilku tygodniach w naszym domu stał już zamontowany kominek. Ekipa montażowa uporała się z jego instalacją bardzo szybko i sprawnie. Murarze również mają plusa, ponieważ okazało się, że nigdzie dym nie ucieka i instalacja jest szczelna. Palenisko sprawuje się wyśmienicie, niesamowicie relaksuje i pozwala zapomnieć o trudach codzienności.