Porządne torby na laptopa

 

Nie wiem, jak inni mogą radzić sobie tak dobrze, jeżeli chodzi o korzystanie z internetu w telefonie. Według mnie, ten ekran jest za mały i nie można sprawnie wyszukiwać informacji przez ten ekran dotykowy. Internetu z telefonu używam tylko w przypadkach awaryjnych, kiedy muszę szybko coś sprawdzić. A tak, to noszę ze sobą mojego laptopa.

Zakup porządnej torby do laptopów apple

torby na laptopa appleLaptop, to mój nieodłączny element wyposażenia, Zawsze muszę go mieć ze sobą, bo przydaje się, czy to w pracy, czy na zajęciach. Mam tam książki on line i wszystkie ważne dokumenty. Musiałam jednak zrobić do niego małe zakupy. Moja torba na laptopa trochę się przetarła, bo miałam ją z 6 lat, więc czas było na nową. Wybrałam się do sklepu, gdzie mieli akurat torby na laptopa apple i zaczęłam sobie wybierać. Potrzebna mi była porządna, skórzana torba wykonana jak najlepiej, żeby mogła mi posłużyć kolejnych parę lat. Na szczęście wybór był dość spory i z tego co widziałam, była to dobra jakość. Uwielbiam kolor biały, jednak z doświadczenia wiem, że taki szybko się brudzi. Tak więc postawiłam na etui w kolorze miętowym. Też dość modny kolor, a w końcu jabłuszka też są zielone. Więc idealnie pasował do nazwy marki laptopa. Zadowolona wyszłam ze sklepu, podbili mi gwarancję i dali paragon. Wyciągnęłam etui z opakowania i zaraz przymierzyłam, jak laptop będzie w tym etui wyglądać. Etui pachniało nowością, bo prosto ze sklepu. Uwielbiam ten zapach.

Teraz mam już nową torbę do laptopa. Bardzo wygodnie mi się z nią chodzi. Zabieram ją ze sobą na zajęcia i do pracy. Koleżankom bardzo podoba się kolor. Teraz wszyscy uwielbiają miętowy kolor. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i mam nadzieję, że etui-torba, będzie mi długo służyć i że nigdzie jej nie zgubię przypadkiem.