Polecana wrocławska restauracja na urodziny

Chciałabym wyprawić huczne urodziny, bo to okrągła rocznica – kończę czterdzieści lat. Muszę przejrzeć forum internetowe dotyczące najlepszych wrocławskich restauracji. Może dzięki sugestiom internautów uda mi się znaleźć elegancką i niedrogą restaurację. Planuję zaprosić około dwudziestu osób, więc szykuje się niemały wydatek. 

Kunsztowny wystrój eleganckiej restauracji we Wrocławiu

restauracja na urodziny WrocławWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową, aby znaleźć odpowiednie forum. Jak się okazało, na jednej ze stron jest bardzo dobre forum, które właśnie przeglądam. Internauci zachwycają się wrocławskimi restauracjami, kawiarniami, a niektórzy wyrażają negatywne opinie na ich temat. Dowiedziałam się, że jeśli komuś jest pilnie potrzebna niedroga restauracja na urodziny Wrocław ma do zaoferowania wiele takich miejsc. Szczególnie polecana jest restauracja, w której można zjeść pyszne, domowe jedzenie. Jestem zwolenniczką tradycyjnej, polskiej kuchni, więc takie menu mi bardzo odpowiada. Restauracja jest urządzona w stylu barokowym, czyli ma bogate wnętrze, dużo zdobień i wykwitną zastawę porcelanową. Na stronie tej restauracji widziałam wiele zdjęć i jestem zachwycona tym wystrojem. Zaraz zadzwonię do właściciela, aby zarezerwować wolny termin w maju. Na pewno zapytam się też o ceny poszczególnych dań, rabaty oraz możliwość zamówienia urodzinowego tortu o smaku czekoladowym. Chciałabym też, aby był zorganizowany kącik zabaw dla najmłodszych, aby rodzice mogli chwilę wytchnąć.

W krótkiej rozmowie telefonicznej z właścicielem restauracji, udało mi się ustalić najważniejsze rzeczy. Po pierwsze, zarezerwowałam salę na dziesiątego maja na godzinę szesnasta. Po drugie – jutro wybieram się do tej restauracji, aby podpisać umowę i wpłacić zaliczkę w wysokości pięciuset złotych.