Oświetlenie szafek i blatów

Świetlówki idealnie nadają się do zamontowania pod szafkami w kuchni bądź salonie. Świetnie oświetlają one blaty różnego rodzaju – w kuchni sprawdzą się podczas codziennego przygotowywania posiłków, w salonie będą pełnić rolę ozdobnych świateł, które dodają oryginalnego efektu meblom.

Oświetlenie podszafkowe do kuchni i salonu

podszafkowa świetlówkaŚwietlówka liniowa to najczęściej montowany rodzaj świetlówki. Jest lekka i podłużna, przez co zajmuje niewiele miejsca i świetnie nadaje do montażu w ciemnych i trudno dostępnych miejscach. Świetlówkę z łatwością można umieścić w specjalnej obudowie czy ramie, która będzie dopasowana do koloru naszych mebli. Częstym wyborem przy oświetlaniu kuchni jest podszafkowa świetlówka, która usprawni przygotowywanie codziennych posiłków, a dzięki dużej ilości światła wytwarzanego przez świetlówkę, krojenie czy siekanie produktów spożywczych będzie dużo bardziej bezpieczne. Świetlówki podszafkowe sprawdzą się także w łazienkach, gdzie potrzeba dużo światła. Można zamontować je również wewnątrz szafki, tuż pod półką. Znacznie ułatwi to szukanie odpowiedniego produktu, który znajduje się w szafce. Montaż świetlówek pod szafką lub półką w salonie sprawi, że tak rozświetlone pomieszczenie będzie wyglądać ciekawie oraz estetycznie. Znajdą one nie tylko praktyczne zastosowanie, ale także będą wspaniałą ozdobą całego wnętrza. Również nadadzą się do montażu jako lampa nocna, do czytania książek czy czasopism. Zamontowanie świetlówki pod szafką czy regałem z książkami, tuż nad kanapą czy fotelem, stworzy wygodne miejsce do relaksu.

Niektóre miejsca w domu wymagają doświetlenia różnymi sposobami. Świetlówki montowane pod szafkami, półkami czy regałami będą idealnym rozwiązaniem do kuchni lub małych pomieszczeń w domu. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, oszczędzają miejsce, jednocześnie dając dużą ilość światła.