Modne stylizacje paznokci

Zadbane paznokcie i wypielęgnowane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Oczywiście muszą one być równo wypiłowane, skórki muszą być usunięte, a płytka paznokcia powinna być równa. Na takiej płytce każdy lakier będzie się długo trzymał.

Jak malować paznokcie?

stylizacja paznokci łódźPonadczasowy jest zawsze manicure francuski. Niesamowicie odświeża wizerunek dłoni i pasuje na każdą okazję oraz do każdej stylizacji. Wykonuje się go przy użyciu beżowego, lub jasno różowego lakieru, który się nakłada na całą płytkę paznokcia, a końce się maluje białym kolorem. Na sam koniec nakładany jet bezbarwny utrwalacz, który zabezpiecza warstwy lakierów przed odpryskiwaniem. Jeżeli interesuje nam profesjonalna stylizacja paznokci Łódź jest miastem, gdzie działa sporo salonów kosmetycznych świadczących przeróżne usługi związane z paznokciami. Obecnie najmodniejsze są lakiery hybrydowe, które utrwala się przy pomocy specjalnej lampy ultrafioletowej. Nakłada się je tak samo jak zwykły lakier, ale nie można ich zmyć zmywaczem, a jedynie trzeba spiłować z powierzchni płytki. Ich niezaprzeczalnym plusem jest trwałość, gdyż dobrze nałożony lakier nie odpryskuje, ani nie kruszy się nawet podczas wykonywania prac domowych. Idąc do kosmetyczki poza pomalowaniem paznokci, możemy liczyć na profesjonalną pielęgnacje całych dłoni, przez nałożenie peelingu, specjalnych kremów i olejków. Nawilżone dłonie wyglądają o wiele młodziej niż ich właścicielka. Stylizacja paznokci jest bardzo popularna w całej Polsce, bo wszędzie kobiety chcą o siebie dbać.

Idąc do salonu w Łodzi możemy skorzystać z samego malowania paznokci, ale możemy też mieć wypiłowane paznokcie na dowolny kształt, wycięte skórki wokół nich, wyrównaną powierzchnię płytki i nawilżone dłonie specjalnymi preparatami dostępnymi tylko w salonach.