Jaki budżet przeznaczyć na aplikacje

Kiedy mój szef powiedział naszemu zespołowi, że od tej pory będziemy wykorzystywać potrzeby klientów i realizować dla nich różne aplikacje, to nie wiedziałem, czy jest to możliwe. Czas jednak pokazał, że im więcej realizacji mamy na swoim koncie, tym każda kolejna aplikacja wygląda po prostu lepiej.

Firmy tworzące aplikacje

aplikacje b2bZ tego też względu stwierdziliśmy, że aplikacje dla firm będą naszym podstawowym źródłem finansowania firmy i faktycznie szybko okazało się, że zapotrzebowanie na takie aplikacje jest bardzo duże i faktycznie mogliśmy realizować swoje pomysły na rzecz naszych klientów. Dobrze wiedzieliśmy, że każde aplikacje b2b muszą być przede wszystkim dobrze zaprojektowana. Im będzie lepiej zaprojektowana, tym na pewno użytkowanie jej nie będzie wiązało się z żadnymi problemami ze strony klientów. Naszymi klientami były głównie mniejsze firmy, które zainteresowane były tworzeniem aplikacji typu crm, gdzie mogliby zapisywać dane swoich klientów oraz całą historię korespondencji z nimi. Początkujące firmy, które chciały mieć wdrożone aplikacje dla firm zawsze dostawały od nas indywidualną wycenę, która sprawiała, że byli zadowoleni z tego, co otrzymali. Zawsze więc do każdego klienta podchodziliśmy w indywidualny sposób, dzięki czemu też tworzone aplikacje dla firm były dedykowane pod potrzeby konkretnego klienta. To sprawiło, że tego rodzaju aplikacje sprawdzały się świetnie i nasi klienci często nas chwalili.

Im bardziej złożona miała być aplikacja dla firmy, tym na pewno musieliśmy włożyć w nią znacznie więcej pracy, z czego zdawali sobie sprawę klienci. Wszystkie jednak oferowane przez nas aplikacje sprawdzały się świetnie i zawsze proponowaliśmy też klientom przejście niezbędnego szkolenia z zakresu ich wykorzystywania.