Dobre restauracje w Kudowie-Zdrój

Kiedy tylko mąż powiedział mi, że zaplanował weekend-niespodziankę w Kudowie-Zdrój, byłam bardzo szczęśliwa. Wręcz uwielbiam to malownicze miasteczko. Jako że tym razem nie planowaliśmy chodzić po górach, a wyłącznie odpocząć w ich otoczeniu, od razu zabrałam się za wyszukiwanie dobrych restauracji, w którym moglibyśmy skosztować lokalnych specjałów. Jesteśmy bowiem dużymi smakoszami.

Świetna restauracja w Kudowie

restauracja kudowaNiezmiernie się ucieszyłam, kiedy w piątkowe popołudnie opuszczaliśmy nasze miasto, po to by udać się na weekend do ukochanej Kudowy-Zdrój. Jestem wielką fanką tego miasteczka. Już od pierwszej wizyty urzekło mnie swoim urokiem. Tym razem jechaliśmy do Kudowy, by wypocząć. Nie planowaliśmy aktywnego wypoczynku i górskich wycieczek. Chcieliśmy podziwiać góry nie ze szczytów, a z perspektywy turysty siedzącego w restauracji. Dlatego też, gdy dojechaliśmy na miejsce, naszym pierwszym celem była wyszukana przeze mnie wcześniej restauracja Kudowa-Zdrój jest pełna urokliwych restauracji, które są bardzo wysoko oceniane przez klientów. Zarówno ja, jak i mój mąż, jesteśmy fanami górskich smakołyków. Nie mogliśmy się doczekać, aż ich ponownie skosztujemy. Dlatego też, gdy naszym oczom ukazała się wcześniej wyszukana restauracja, byliśmy bardzo szczęśliwi. Humory nam dopisywały i oprócz przepysznego jedzenia niczego więcej nie brakowało nam do szczęścia. Mieliśmy nadzieję, że tak pozytywna aura będzie nam towarzyszyć do końca tego weekendu.

Do domu wracaliśmy z uśmiechami na twarzach. To był piękny weekend spędzony w Kudowie-Zdrój. Byliśmy w wielu dobrych restauracjach, aczkolwiek to jedna zapadła nam w pamięć. Z pewnością będziemy ją polecać swoim znajomym. Takie miejsca zasługują na to, by były znane przez jak największą liczbę osób. Postaramy się, by tak było!