Busy z Lublina do Holandii

Mojego chłopaka poznałam przez internet. Jakoś od razu złapaliśmy wspólny język i bardzo chciałam go poznać. Niestety, mieszkał za granicą od wielu lat. Spotkaliśmy się ze dwa razy w Polsce i w końcu jego rodzina zaprosiła mnie do siebie do domu. Trochę się denerwowałam, bo nigdy nie jechałam tak daleko i spotkanie jego rodziny również było stresujące.

Szybkim busem do Holandii

busy lublin holandiaJednak byłam odważna i kupiłam sobie bilet. Wybrałam linię przewozową która była najbardziej bezpieczna i komfortowa, bo było dla mnie ważne to, aby dobrze znieść podróż. Wybrałam busy Lublin Holandia najlepszej klasy, z wygodnymi, skórzanymi siedzeniami i nowoczesnym wystrojem. Firma ta miała nowe autobusy, bezkolizyjne, więc standard jazdy nimi był na najwyższym poziomie. Bałam się, że nie wytrzymam tak długiej podróży, jednak jakoś sobie poradziłam. Mogliśmy oglądać jakieś filmy komediowe w busie i przyznam, że się wciągnęłam w seans. Dzięki temu czas upływał mi szybciej i nawet nie zauważyłam, jak kilka godzin minęło i byłam już bliżej trasy końcowej. Cieszyłam się, że ani żadnej choroby lokomocyjnej nie mam, ani, że nic mi się złego nie dzieje. Kiedyś jak jechałam do innego miasta to już mi było niedobrze. A tutaj nic, siedziałam po środku busa ale jakoś nie było mi niedobrze. Kierowca jeździł spokojnie i nie wariował na zakrętach, więc żadne złe objawy nie wystąpiły. Mogłam w spokoju czytać książkę, oglądać telewizję i nic mi się nie działo.

Oczywiście cały czas byłam w kontakcie telefonicznym z moim chłopakiem. Kiedy już dojechałam na miejsce, czekał na mnie na dworcu i pomógł mi wyciągnąć bagaż z busa. Ale się ucieszył, że mnie zobaczył. Cała jego rodzina cieszyła się, że mnie poznała. Dla niego mogłabym tak podróżować co dwa tygodnie nawet.