Atrakcyjne prezenty dla perkusistów

Z całą pewnością gra na perkusji może być źródłem ogromnej radości i satysfakcji. Przekonałam się o tym osobiście, kiedy zaczęłam grać na tym instrumencie. Kobieta grająca na perkusji z pewnością nie jest zbyt często spotykanym zjawiskiem. Powszechnie przyjęło się, że jest to domena wyłącznie mężczyzn. Jak widać, niekoniecznie.

Kreatywność pomaga w wyborze prezentu dla perkusisty

kreatywny prezent dla perkusistyPrzez wiele lat grałam na gitarze. Z członkami zespołu muzycznego poznałam się jeszcze w liceum. Od tego czasu nieprzerwanie gramy razem. Wprawdzie nie jesteśmy zbyt znanym zespołem, a nasze piosenki nie są puszczane w popularnych rozgłośniach radiowych, jednak mimo wszystko mamy niewielkie za to wierne grono fanów, którzy przychodzą na nasze koncerty i kupują płyty. Po odejściu naszego perkusisty musiałam nauczyć się grać na perkusji. Wbrew pozorom nie było to wcale takie łatwe. Gra na perkusji wymaga siły w rękach. Na szczęście daję radę. Koledzy z zespołu bardzo mnie wspierają. Ostatnio nawet dostałam od nich na urodziny kreatywny prezent dla perkusisty. Kupili go specjalnie dla mnie. W sklepach internetowych nie brakuje bowiem ciekawych rzeczy, które można zamówić. Dostałam kolorowe pałeczki do perkusji. I może nie byłoby w tym nic dziwnego lub wyjątkowego gdyby nie fakt, że pałeczki świecą w ciemności. Efekt jest naprawdę fajny. Jestem zadowolona z prezentu kolegów. Widać, ze doceniają moje starania. Od teraz będę używać tych pałeczek na każdym naszym koncercie.

Moja pozycja w zespole muzycznym jest naprawdę dobra. Dobrze dogaduję się z moimi kolegami z zespołu. Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do grania na perkusji. Okazało się, że radzę sobie z tym całkiem dobrze. Gra na perkusji nie jest wcale taka prosta, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Mimo to może być naprawdę fascynująca.