Nowe korty tenisowe w mieście

Wyprowadzka do Warszawy była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Tak naprawdę to wszystko zaczęłam od nowa i to była konieczna dla mnie zmiana. Znalazłam nawet pracę na świetnie płatnym stanowisku i dzięki temu mogłam pozwolić sobie na rzeczy, na które nie było mnie kiedyś stać.

Granie w tenisa na nowym korcie

tenis warszawaMarzyłam o tym, ażeby grać w tenisa, ale dla mnie to był za drogi sport. Musiałam przecież się nauczyć tej gry a to kosztowało. Kiedy zamieszkałam w Warszawie, to moją największą pasją stał się właśnie tenis Warszawa była dużym miastem i było tam wiele szkół tenisa. Po trzech latach potrafiłam już świetnie grać i często odwiedzałam korty tenisowe u siebie na osiedlu. Pod koniec czerwca słyszałam reklamę w radiu. W Warszawie pojawiły się nowe korty tenisowe, które znajdowały się niedaleko mojego miejsca pracy. Idealnie mi to odpowiadało, ponieważ zaraz po pracy mogłam wybrać się na grę w tenisa. Powiedziałam o tym koleżance, która razem ze mną grywała w tenisa. Już następnego dnia zarezerwowałam jeden kort tenisowy i wybrałam się tam razem z koleżanką. Placówka była nowoczesne a korty idealnie przystosowane do gry w tenisa. Byłam zachwycona pierwszą wizytą w tym miejscu i odniosłam wrażenie, że gra w tenisa szła mi o wiele lepiej. Sprzęt zawsze wypożyczałam na miejscu, ponieważ tak było mi wygodniej. Z Oliwią, koleżanką, która grywała ze mną w tenisa na kort wybierałam się trzy razy w tygodniu. To była dla mnie najlepsza forma spędzania wolnego czasu.

Na weekend zaprosiłam do siebie swoją młodszą siostrę. Wcześniej jeszcze nigdy u mnie nie była a bardzo zależało jej na tej wizycie. Spędziłam z nią dużo czasu i to była miła wizyta. W niedzielę z rana nawet zabrałam ją na kort, ażeby zobaczyła jak gram w tenisa.