Wygoda w posiadaniu rozkładanej ławy

Należałam do dość licznej rodziny i miałam samych braci. Wychowywałam się więc pod ich okiem i zawsze o mnie dbali. W dorosłym życiu każdy poszedł w swoją stronę, ale nadal utrzymywałam kontakt z rodzeństwem. Ostatnio nawet zdecydowałam się zorganizować spotkanie rodzinne w moim mieszkaniu.

Spotkania rodzinne przy rozkładanej ławie

ława podnoszona rozkładanaWcześniej nie zapraszałam do siebie wszystkich braci, tylko każdy odwiedzał mnie z osobna. Miałam jednak warunki, aby przyjąć u siebie większą ilość osób, ponieważ jakiś czas temu robiłam w mieszkaniu remont. Wtedy właśnie w sklepie spodobała mi się ława podnoszona rozkładana, którą kupiłam. Okazała się być ona szalenie wygodnym rozwiązaniem, ponieważ jak odwiedzało mnie więcej osób, to mogłam ją rozłożyć i wszyscy się zmieścili. Ława mieściła nawet osiem osób. Po rozłożeniu była dość okazałych rozmiarów co nie wskazywało na to gdy była złożona. Tak komfortowej ławy nigdy nie miałam. Owszem, wcześniej także w pokoju stała ława i była rozkładana, ale nie posiadała tak dużo miejsc. Była po rozłożeniu o wiele mniejsza od mojej nowej mimo, iż bez rozkładania były tej samej wielkości. Bracia chętnie przyjęli moje zaproszenie i spotkałam się w nimi w sobotę. Sama upiekłam ciasto do kawy, bo braciom zawsze bardzo smakowały moje wypieki. Przed ich wizytą postawiłam filiżanki do kawy na ławie. Każde stanowisko miało sporo miejsca i wiedziałam, że wszystkim będzie wygodnie siedząc przy ławie. Byłam osobą, która ceniła sobie wysoki komfort.

Spotkanie z braćmi było bardzo udane. Dużo wspominaliśmy i nawet wyjęłam album ze zdjęciami, które miałam z braćmi robione w czasach dzieciństwa. Postanowiłam częściej organizować tego typu spotkania, bo każdy bawił się świetnie i przyznał, że to był bardzo dobry pomysł.