Jak kupić kryptowalutę?

Cena najpopularniejszej waluty cyfrowej jaką jest Bitcoin z roku na rok wzrasta. Kiedyś mogliśmy zakupić bitcoina nawet za 1 $, a dzisiaj jest to cena ponad 1000 $. Wiele osób zastanawia się, czy cyfrowe waluty są opłacalne i jak w ogóle zacząć inwestować w tą cyfrową walutę. Jak się jednak okazuje nie jest to wcale takie trudne, ponieważ wystarczy otworzyć rachunek na specjalnej giełdzie i już możemy dokonywać transakcji za pomocą polskich złotówek.

Rejestracja na giełdzie kryptowalut

kryptowalutyJeżeli pragniemy być posiadaczami jakiejkolwiek cyfrowej waluty, to bezwzględnie musimy założyć konto na giełdzie gdzie dokonamy wymiany waluty z polskiej na kryptowaluty. Najlepiej zdecydować się na taką, która działa najszybciej, ponieważ wtedy będziemy mogli dokonywać transakcje w mgnieniu oka. Na stronie internetowej danej giełdy, na której chcemy się zarejestrować będzie specjalny formularz do wypełnienia i musimy tam podać adres email oraz numer telefonu. Następnie nastąpi weryfikacja i otrzymamyhasło na telefon smsem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i wpływa to na bezpieczeństwo transakcji. Jednak żeby całkowicie przejść przez proces rejestracji to musimy jeszcze dodatkowo załączyć tył i przód swojego dokumentu osobistego, ale może to być również paszport albo w prawo jazdy. Po tej czynności będziemy mieli już zweryfikowane konto i będziemy uprawnieni do dokonywania transakcji.

Najszybciej załadujemy nasze konto na giełdzie korzystając z karty kredytowej. Oczywiście istnieje też możliwość, aby doładować konto na giełdzie za pomocą przelewu bankowego, ale wtedy trwa to znacznie dłużej. Obecnie rynek kryptowalut jest bardzo bogaty i na rynku mamy wiele różnych walut cyfrowych, które cały czas powstają. Najlepiej więc w tym temacie doradzić się fachowca, który już zajmuje się tego typu inwestycjami, aby zainwestowane przez nas pieniądze zwróciły się zyskiem.