Sprzedaję oświetlenie led

Pracuję w sklepie internetowym. Jestem jego właścicielką. Zdecydowałam się na otworzenie sklepu internetowego ponieważ mogłam go prowadzić w swoim mieszkaniu. Dzięki temu nie ponosiłam żadnych dodatkowych kosztów z wiązanych z wynajmem lokali i mogłam więcej czasu poświęcić swoim dzieciom. 

Prowadzę sklep z oświetleniem led

systemy ledDo prowadzenia biznesu namówił mnie mąż. Doskonale wiedział, że nie wytrzymam długo w domu po porodzie więc w trakcie ciąży namówił mnie na otworzenie takiego sklepu. Nie do końca wiedzieliśmy co mogłabym sprzedawać ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że będzie to oświetlenie led. Systemy led są w ostatnich czasach bardzo modne i wiele osób się na nie decyduje. Mąż poszukał dobrej hurtowni, w której mogłam zamawiać dobre oświetlenie led w przystępnych cenach. Hurtownia zapewniała darmowy transport i solidne produkty od najlepszych dostawców. Zdecydowałam się na zamówienie. na początku zamówiłam po kilka sztuk różnych żarówek i systemów led. Chciałam zobaczyć czy moi klienci będą je chętnie kupować. Zainwestowałam w reklamę i mój mąż zaprojektował piękna stronę dla mojego sklepu. Biznes ruszył z kopyta. Kiedy rodziłam moje dzieci osiągałam już całkiem interesujący zysk. Po porodzie nie musiałam oddawać naszych dzieci do żłobka. Na kilka godzin przychodziła do mnie opiekunka. Ja w tym czasie odpowiadałam na wszystkie zapytania ofertowe. Wysyłałam sprzęty do klientów. Oświetlenie led było strzałem w dziesiątkę.

Bardzo się cieszę, że posłuchałam się męża. Dzięki temu spełniam się zawodowo ale także i jako mama. Mam sporo czasu dla naszej rodziny i dobrze się czuję pracując w domu. Mój sklep internetowy dobrze sobie radzi na rynku pomimo sporej konkurencji na pewno zawdzięczam to dobremu towarowi, który sprzedaję.