T shirty w prezencie urodzinowym

W tym roku obchodziłem swoje dwudzieste trzecie urodziny. Jak zwykle dostałem bardzo fajne prezenty. Kiedyś nie lubiłem dostawać ubrań na urodziny, ale w tym roku dostałem je od kilku osób i tak naprawdę bardzo się ucieszyłem. Tym bardziej, że ubrania, które dostałem naprawdę mi się podobały i teraz często je noszę.

Koszulki ze śmiesznym nadrukiem kojarzą się z wakacjami

t shirty ze śmiesznym nadrukiemMoje urodziny były naprawdę udane. Od dziewczyny na urodziny dostałam trzy t shirty ze śmiesznym nadrukiem oraz nową grę na konsolę. O kupnie tej gry myślałem już od dosyć dawna, a wiec moja dziewczyna naprawdę dobrze trafiła z prezentami. Jestem też wielkim fanem t shirtów, szczególnie takich, które mają jakiś ciekawy nadruk. Lubię grafiki, które są kolorowe i interesujące ale zabawne nadruki też mi się podobają. Takie t shirty lubię nosić latem, kiedy jestem na wakacjach, albo w czasie codziennych sytuacji. Jeden z t shirtów, które dostałem wyjątkowo mi się spodobał i to jego noszę najczęściej, ponieważ jest niezwykle wygodny. Jest to t shirt w bardzo fajnym ostrym czerwonym kolorze z śmiesznie narysowanym świętym Mikołajem na wakacjach. Wygląda to naprawdę zabawnie, ale nie jest kiczowate, czego bardzo nie lubię w takich t shirtach. T shirt ten jest dobrej jakości, co też cenię, bo często zabawne t shirty mają dość słabą jakość, a więc po kilku założeniach nie nadają się już do noszenia.

Fajnie, że moja dziewczyna zrobiła mi taki użyteczny prezent. Oczywiście jestem bardzo zadowolony z tego, że dostałem grę, ale właściwie to t shirty noszę o wiele częściej niż gram na konsoli. Wszystkie trzy t shirty są bardzo wygodne i zrobione z wysokiej jakości bawełny. Co ważne nadruki na nich trzymają się bardzo dobrze, a więc bluzki te są cały czas w świetnym stanie.