Rozmowa na temat automatycznej bramy

Żona od zawsze lubiła różnego rodzaju bajery i gadżety. Pamiętam jak co chwila prosiła mnie o montowanie różnych dodatków do jej samochodu – a to czujnik parkowania, a to kamera cofania czy podgrzewane fotele. Wkrótce przeniosło się to również na ogród i dom.

Szczyt elegancji – brama automatyczna przed domem

bramy automatyczne z WarszawyNie minęło wiele czasu aż znalazła kolejną rzecz, którą chciałaby koniecznie zobaczyć na naszym podwórku. Według niej idealnym rozwiązaniem, a zarazem prawdziwym przykładem klasy i dobrego gustu były bramy automatyczne z Warszawy. Była tam firma, która potrafiła zrobić szybko otwierające się i świetnie wyglądające bramy. Najważniejsze było w nich to, że wykrywały samochód domowników i same się przed nimi otwierały, nie wpuszczając nikogo innego. Przyznam, że i mnie spodobał się ten pomysł, byłem jednak twardo stąpającym po ziemi człowiekiem. Nie łudziłem się, że będzie to tanie. Żona była na to przygotowana – od razu pokazała mi strony internetowe, na których bramy automatyczne nie były wcale drogie. To stawiało całą sprawę w zupełnie innym świetle. Mogłem przyznać, że jak najbardziej był to wydatek w sam raz na naszą kieszeń. Obiecałem, że wszystkim się zajmę, co zaowocowało jej wybuchem radości i obietnicą, że zrobi mi jutro mój ulubiony obiad. Oboje wywiązaliśmy się ze swoich obietnic – ja zamówiłem bramę automatyczną, ona zaś przygotowała shoarmę z frytkami. Pochłonąłem swój prezent od razu. Żona musiała poczekać nieco dłużej na realizację mojej obietnicy.

Ekipa przyjechała w umówionym terminie mając na ciężarówce bramę i wszystkie jej elementy. Dostaliśmy specjalne karty, które będą uruchamiały bramę gdy będziemy podjeżdżać samochodami. Faktycznie automatycznie otwierające się wrota wyglądały bardzo stylowo i elegancko.