Korzystanie z dietetyka online

Od wielu lat zmagałam się z nadwagą i chociaż próbowałam wielu różnych diet to jeżeli już udało mi się osiągnąć jakieś efekty to niestety były one krótkotrwałe. Mając 27 lat w końcu zdecydowałam się na to żeby zgłosić się do profesjonalisty. Ze względu na to, że nie miałam bardzo wielu funduszy to zdecydowałam się na dietetyka online, który jest tańszy.

Dzięki dietetykowi online schudłam do rozmiaru 38

polecany dietetyk onlineZanim wybrałam jakiegoś konkretnego dietetyka poczytałam wiele opinii na temat dietetyków online. Chciałam wiedzieć jak powinna wyglądać taka usługa i na co powinnam zwrócić uwagę wybierając dietetyka. Poza tym interesował mnie polecany dietetyk online, a więc wybrałam osobę z najlepszymi ocenami i rezultatami. Przyznam szczerze, że trochę stresowałam się przed pierwszą rozmową on-line z dietetykiem, ale wszystko poszło naprawdę świetnie. Rozmowa trwała prawie godzinę, czyli nawet więcej niż typowa wizyta i u dietetyka stacjonarnie. Jadłospisy dostawałam od dietetyka co dwa tygodnie i co dwa tygodnie musiałam też pokazywać mu swoje postępy. Z usług dietetyka korzystałam trochę ponad pół roku. W czasie tych pół roku udało mi się schudnąć do mojego wymarzonego rozmiaru czyli 38. Jestem z siebie niezwykle dumna, chociaż wiem, że duża zasługa w tym mojego dietetyka. Od kiedy zakończyłam dietę minęło kolejne pół roku, a ja nie przytyłam tylko jeszcze trochę schudłam, ponieważ zaczęłam też regularnie ćwiczyć.

Skorzystanie z pomocy dietetyka przez Internet było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Zupełnie nie wiem dlaczego moje poprzednie próby zrzucenia wagi się nie udawały. Może chodziło o moje podejście, a może (a właściwie na pewno) to właśnie dobry dietetyk, który potrafi mnie zmotywować do ćwiczeń ale jednocześnie i dobrać takie potrawy, które są smaczne i zdrowe. W każdym razie najważniejsze jest to, że schudłam.