Wyposażenie baru w hokery

Wygodne krzesło barowe, to podstawa każdego modnego lokalu. Najpopularniejszym typem fotela, jest tzw. hoker, czyli typ wyprofilowanego siedzenia, składający się z długiej, regulowanej nóżki, lub podpórki, zwieńczonej wygodnym siedziskiem. Właśnie z takiego fotela zwierzają się barmanom, bohaterowie licznych hollywoodzkich produkcji.

Modny hoker podstawą dobrze wyposażonego baru

hokerySiedzisko w tego rodzaju fotelach, obraca się o trzysta sześćdziesiąt stopni, co pozwala sprawnie wejść i zejść, bez konieczności odsuwania lub zasuwania za sobą krzesła. Stołki barowe powinny być wyposażone od spodu w gumę by fotel stabilnie trzymał się podłoża, a także by nie rysował wrażliwych powierzchni. Powinien mieć podpórkę, umożliwiająca oparcie na niej nóg, w przypadku nowszych modeli, często wyposażone jest w wieszak na kurtkę, kieszonkę na torebkę damską, etc. Dobre hokery wcale nie kosztuje dużo, a jego zakup jest dziecinnie prosty gdyż internetowa oferta to wręcz zatrzęsienie oferowanych modeli. Fotel od renomowanego producenta to wydatek rzędu kilkuset złotych, a ten z niższej półki dostaniemy już za około dwieście, trzysta złotych. Siedziska w hokerach są zrobione z tzw. ekoskóry, odpornej na wszelkiego rodzaju zalania i zabrudzenia, które z takiej powierzchni, bardzo łatwo usunąć. Siedziska mają tak zwany, trwały amortyzator gazowy, który umożliwia dopasowanie go do każdego wzrostu. Krzesło jest bardzo łatwe w montażu i poradzi sobie z tym nawet ktoś bez doświadczenia.

Designerskie krzesła barowe, krzesła retro, co kto lubi i w dowolnej formie, ważne żeby pasowały stylistyką do koloru Twojego wnętrza i nadawały mu oryginalności. Producentom, pomysłów nie brakuje i wśród ich nieprzyzwoicie bogatej oferty, wybór łatwy nie jest, jednak jeżeli ma się pomysł, to znalezienie tego odpowiedniego na pewno będzie znacznie prostsze.