Pomysłowa sesja ciążowa

Kiedy dowiedziałam się, że będę w ciąży stałam się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Mój mąż także niesamowicie się ucieszył, bo na dziecko czekaliśmy bardzo długo. Kiedy byłam w siódmym miesiącu postanowiliśmy, że chcemy jakąś pamiątkę z tego okresu i zdecydowaliśmy się by zrobić sobie sesję ciążową.

Kreatywne zdjęcia ciążowe były naszym priorytetem

pomysłowa fotografia ciążowa w bydgoszczyChciałam żeby moja sesja ciążowa nie wyglądała tak jak milion innych sesji tego typu. Chciałam mieć zrobione zdjęcia bardziej nietypowe i awangardowe, bo taki styl bardziej mi się podoba. Mój mąż też bardzo lubi sztukę, która nie jest oczywista, a więc zdjęcie brzucha z przewiązaną wokół niego kokardą (które jest bardzo popularnym motywem) w naszym przypadku nie wchodziło w grę. Szukaliśmy więc jakiegoś fotografa, który będzie ws tanie spełnić nasze oczekiwania. Na szczęście okazało się, że pomysłowa fotografia ciążowa w Bydgoszczy ma się dobrze i można znaleźć fotografów, którzy podchodzą do takich sesji bardzo kreatywnie. Fotograf, którego wynajęliśmy miał świetne pomysły, ale też bardzo interesowało go to czy my mamy jakieś konkretne oczekiwania związane z tą sesją. Bardzo podobało mi się to, że w tej sesji każdy detal był ważny, nawet to jak jesteśmy ubrani i jakie kolory dominują na naszych ciuchach. Dzięki tej dbałości o szczegóły zdjęcia są naprawdę profesjonalne i wyglądają idealnie.

Zdjęcia z sesji ciążowej są prześwietne i uwielbiam je oglądać. Są takie jak z mężem chcieliśmy – zupełnie inne niż wszystko to, co już wcześniej widzieliśmy. Jednocześnie te zdjęcia nie były jakieś dziwne, choć można zaliczyć je do dość awangardowej fotografii. Fotografowi też udało się uchwycić na zdjęciach to jak bardzo jesteśmy szczęśliwi przez co wszystkie zdjęcia mają naprawdę magiczny klimat.