Odpowiedni serwis ekspresu to podstawa

Od kilku lat rozwijam sieć kawiarni, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientów praktycznie w całej Polsce. Nie spodziewałam się takiego sukcesu w tak krótkim czasie, ale śmiem twierdzić, że jest to efekt odpowiednio przygotowania z praktycznie każdej strony. Największym nacisk kładziemy na odpowiednią obsługę klienta i wysoką jakość oferty  menu.

Profesjonalna naprawa ekspresów do kawy

serwis ekspresów do kawyWłasna kawiarnia była moim marzeniem z dzieciństwa. Nie spodziewałam się jednak, że ostatecznie przybierze ona kształt sieciówki. Na ten moment posiadamy kilka kawiarni w całym kraju, a z racji tego, że połączyliśmy jakość z odpowiednią ceną, mamy cały czas coraz więcej klientów. Produktem flagowym naszych kawiarni. Zależało mi na tym, aby były to najróżniejsze kawy najwyższej jakości z całego świata, serwowane w rozmaitych formach. Nabyliśmy w tym celu również wysokiej jakości ekspresy do kawy, które przy dłużej eksploatacji jak wszystko ulegają ciągłym awariom. Na szczęście posiadam zaprzyjaźniony serwis ekspresów do kawy, który zawsze przychodzi nam z pomocą. W przypadku serwisu naprawiających taki sprzęt ważne jest to, aby pracowały w nich osoby, mające szeroką wiedzę i przede wszystkim doświadczenie z rozmaitymi modelami ekspresów. Każdy z nich wymaga bowiem innego podejścia. Przy drobnych usterkach serwis przyjeżdża do kawiarni i często jest tak, że naprawa trwa dosłownie chwile. Większe usterki wymagają zabrania ekspresu do warsztatu.

Prowadząc kawiarnię nauczyłam się, że trzeba być zawsze dobrze przygotowanym na każdą ewentualność. Z racji tego, że produktem flagowym u nas są kawy z całego świata, niezbędnym sprzętem są wysokiej jakości ekspresy do kawy. Żeby zapobiec stresowi związanemu z ich usterkami, nawiązałam współpracę z dobrym seriwsem takich sprzętów.