Druk przydatny w firmach

Pracując codziennie w agencji reklamowej miałem przed sobą wiele zadań, w tym między innymi planowanie kampanii marketingowych przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów drukowanych. Oczywiście pierwszą kwestią jeśli chodzi o druk takie materiałów jest przygotowanie materiałów graficznych, a jeszcze wcześniej ustalenie całej koncepcji z klientem.

Różne rodzaje druku

druki 24Po to jest to robione, aby ten mógł być jak najbardziej zadowolony z tego, co u nas zlecił. Szedłem do pracy jak co dzień i był czwartek, a mój szef powiedział, że do jutra potrzebujemy mieć gotowe materiały drukowane. Stwierdziłem, że jest to niemożliwe, ale i tak poszukam dobrej firmy, która będzie mogła zająć się drukiem cyfrowym. Pomijając fakt, że całe szczęście już był to druk cyfrowy, a nie offsetowy, który na pewno wymaga nieco więcej nakładu pracy i czasu udało mi się znaleźć firmę, która podejmie się tematu realizacji projektu nawet w jeden dzień. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Całe szczęście, że mieliśmy przygotowany już odpowiedni projekt graficzny, zaakceptowany przez klienta, dzięki czemu cała ta praca przebiegała bardzo sprawnie, a ja jedyne co musiałem zrobić, to wybrać drukarnię oraz wysłać za pomocą Internetu wymagane materiały na druki 24. Szczęście się do mnie uśmiechnęło z tego względu, że firma nie miała żadnych uwag do przygotowanego materiału i już faktycznie mogliśmy zajmować się drukiem. Drukarnia od razu podała mi mniej więcej termin w jakim będę mógł go odebrać.

Było to oczywiście na drugi dzień, ale jeszcze nie wiedzieliśmy, jaka to będzie godzina. Naszemu klientowi zależało na tym, aby materiały drukowane wychodziły do klientów już przed szesnastą, dlatego taką informację przekazałem też drukarni, aby mogła wszystko dobrze zaplanować.