Kupiłem żonie kilka par rajstop

Z Elizą byłem szczęśliwy od samego początku. Spodobała mi się jak ją pierwszy raz zobaczyłem i już wtedy wiedziałem, że zostanie moją żoną. Dbałem o nią każdego dnia, bo zależało mi, żeby była ze mną szczęśliwa. Eliza została moją żoną i byłem z tego dumny. 

Zakup rajstop erotycznych za pośrednictwem sklepu internetowego 

rajstopy erotyczne w sklepie internetowymElizie często robiłem różne prezenty, ponieważ zależało mi, żeby przez cały czas czuła się doceniana. Pewnego dnia kolega z pracy dał mi namiar na sklep internetowy, w którym kupował bieliznę swojej żonie. Wspomniał, że były tak atrakcyjne ceny i bardzo szeroki wybór co zachęciło mnie, żeby zajrzeć na stronę sklepu. Żona mi coś wspominała jakiś czas temu, że chciałaby dostać jakieś erotyczne rajstopy i tego właśnie produktu szukałem w tym sklepie. W ofercie znalazłem produktów a rajstopy erotyczne w sklepie internetowym były dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Cena była wyjątkowo niska i zdecydowałem, że kupię żonie kilka par. Wybrałem czarne, białe, czerwone oraz niebieskie. To były ulubione kolory Elizy i wiedziałem, że będzie zachwycona rajstopami. Wysyłka była realizowana bardzo szybko i cieszyłem się, że zdążę dać jej prezent przed weekendem. Paczkę zamówiłem do pracy, żeby przypadkiem kurier nie przyjechał jak żona będzie w domu. Nie chciałem, żeby zorientowała się, że coś dla niej zamówiłem. Przesyłkę otrzymałem w środę i tego samego dnia przekazałem prezent Elzie. Wszystko było bardzo elegancko i dyskretnie zapakowane.

Moja żona Eliza była zachwycona prezentem a rajstopy jej się spodobały. Była pod wrażeniem, że udało mi się wybrać odpowiedni rozmiar, ale ja zawsze uważnie jej słuchałem i to nie był dla mnie żaden problem. Najważniejsze, że prezent był trafiony a moja żona zachwycona.