Najlepszy kwas hialuronowy

Jak ostatnio zaczęłam przyglądać się swoim zmarszczkom i coraz więcej dzieci zaczęło mówić mi na ulicy dzień dobry, pomyślałam, że chyba nadszedł ten czas, którego tak się obawiałam i zaczynam się starzeć. Było to nieuniknione, jednak miałam nadzieję, że jeszcze co najmniej z 10 lat minie zanim zaczną pojawiać się zmarszczki.

Kwasem hialuronowym likwidujemy zmarszczki

przeciwzmarszczkowy kwas hialuronowy - RzeszówJednak jestem osobą upartą i nie chciałam tak łatwo się poddawać. Jest tyle różnych sposobów na szybkie pozbycie się zmarszczek, więc postanowiłam udać się do kosmetyczki. Postanowiłam, że przeciwzmarszczkowy kwas hialuronowy – Rzeszów będzie idealną alternatywą dla botoksu i na początek spróbuję właśnie z nim, zanim zacznę jakichś liftingów. Trochę się tego bałam, a taki kwas był niegroźny. To naturalny składnik skóry, więc nikomu nic się nie stanie po jego aplikacji. Zapisałam się więc do kosmetyczki i zastanawiałam się od czego zacząć. Przyglądałam się zmarszczkom i postanowiłam rozpocząć leczenie kwasem od zmarszczek na czole i paskudnej lwiej zmarszczki, przez którą wiecznie wyglądałam na wściekłą. Poza tym, planowałam też pozbyć się moich bruzd nosowo-wargowych, które bardzo szybko potrafiły sprawić, że ktoś oceniał mnie nawet na starszą niż jestem. Skóra w okolicach oczu i ust starzeje się chyba najszybciej, więc trzeba mocniej nawilżać te części twarzy. I tak przyszedł czas na mój pierwszy kwas hialuronowy. Nie bałam się, tylko nie mogłam doczekać się efektów.

Moja buzia chwilę po zabiegu była bardzo mocno naprężona i jędrna. Pani kosmetyczka powiedziała, że niebawem przestanie się tak świecić, jednak na początku po aplikacji kwasu tak to wygląda. Tak mi się spodobał mój nowy wygląd, że za miesiąc idę na korektę kurzych łapek i myślę też o delikatnej korekcie ust.