Sesja fotografii ciążowej w Łodzi

Żyjemy dziś w dobie Internetu. Częściej czytamy blogi niż prasę, kupujemy wirtualnie, a nie w sklepach stacjonarnych. Upraszczamy nasze codzienne zadania. Pewnie nieliczni wywołują jeszcze zdjęcia u fotografa i wkładają je do albumu. Wszystko przechowujemy  w chmurach, na dyskach, płytach. Jesteśmy tak zaopatrzeni w różne elektroniczne sprzęty, że przestajemy mieć pomysły na zakup prezentów dla najbliższych.

Znajdź dobrą fotografię ciążową w Łodzi

fotografia ciążowa w ŁodziPrzede mnie stanęło zadanie „zdobycia” upominku dla przyjaciółki, która tydzień temu podzieliła się ze mną radosną nowiną, że będzie mamą. Jest wyjątkowo bliską mi osobą, choć od kilku lat mieszka w Łodzi, a ja w Poznaniu i chciałam tę radość z nią podzielić. Wpadłam więc na pomysł, aby wykupić jej coś w rodzaju pakietu u fotografa. Okazało się, że fotografia ciążowa w Łodzi jest bardzo popularna. Poczytałam na forach, które salony fotograficzne mają najlepsza renomę w tej dziedzinie i zdecydowałam się na ten bliższy miejscu zamieszkania Karoliny. Wykupiłam sesję fotograficzną dla kobiety w ciąży Pakiet zawierał 80 ujęć w formie elektronicznej i 20 z nich w formie papierowej. Na sesji można pojawić się w dowolnym momencie ciąży. Jest tez możliwość, aby na zdjęciach towarzyszył partner. Fotografie wykonywane są w 2 wybranych przez osobę fotografowaną sceneriach. Całość trwa około 3 godzin z przerwą. Wydało mi się, że będzie to wyjątkowo nietypowy, a zarazem bardzo miły prezent. To pamiątka na całe życie zarówno rodziców, jak i malucha.

Kasia zupełnie nie spodziewała się niczego poza gratulacjami, więc na widok pięknego bonu aż podskoczyła z radości. Przyznała, że sama nigdy nie wpadłaby, aby wykupić sobie coś takiego. Na sesję zdecydowała się z mężem w 6 miesiącu, gdy ciąża była już wyraźnie widoczna. Po tygodniu od zdjęć zakładali już album.