Samochód naprawiałam w sprawdzonym warsztacie

Kilka lat temu miałam własny samochód, ale go sprzedałam, ponieważ miałam blisko do pracy i samochód nie był mi potrzebny. Uważałam za zbędne utrzymywanie go a ubezpieczenie najtańsze nie było. Dopiero od roku miałam inną pracę i samochód był mi już niezbędny.

Korzystanie z usług sprawdzonej mechaniki pojazdowej

mechanika pojazdowa w RzeszowieSamochód dał mi tata, ponieważ zdecydował się na zakup nowszego modelu. Stwierdził, że trochę nim jeszcze pojeżdżę. Do wymiany było kilka rzeczy, bo tata już ich nie naprawiał. Musiałam naprawić poduszkę silnika, wymienić pojemnik płynu chłodniczego i olej. Nie miałam swojego warsztatu i interesowała mnie jakaś sprawdzona mechanika pojazdowa w Rzeszowie, dlatego zapytałam kolegę, czy zna kogoś godnego polecenia. Marek, kolega z pracy polecił mi warsztat swojego kuzyna. Naprawiał samochody bardzo profesjonalnie i cieszył się dobrą opinią. Umówiłam się więc na wizytę i nadmieniłam co należało naprawić. Oczywiście jak już przyjechałam do tego mechanika to powiedziałam, że namiar dostałam od Marka. Mechanik był bardzo konkretny i obiecał mi samochód naprawić w przeciągu trzech dni. W piątek rano do mnie zadzwonił i mogłam auto odebrać. Za wszystkie naprawy zapłaciłam uczciwą cenę i samochód był w pełni sprawny. Byłam zadowolona z jego usług i samochód oddawałam do naprawy tylko do tego warsztatu. Miejsce było sprawdzone i wiedziałam, że mogłam bezpiecznie jeździć samochodem. Swojej przyjaciółce poleciłam swojego mechanika samochodowego, ponieważ ona zawsze jeździła w różne miejsca.

Po dwóch latach kupiłam sobie nowy samochód. Stary oddałam młodszemu bratu, który zdał prawo jazdy i potrzebował samochodu do nauki. Wzięłam kredyt gotówkowy, ponieważ zależało mi na jakimś nowszym samochodzie i taki sobie właśnie kupiłam.