Wykorzystywanie fal elektromagnetycznych w medycynie

 

Biofizyka jest dziedziną, która coraz prężniej rozwija się zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Naukowcy opracowali system, którzy wykorzystując fale elektromagnetyczne, może pomóc nam w leczeniu niektórych przykrych schorzeń oraz pomóc w rzucaniu nałogów, tj. palenie papierosów bądź alkoholizm.

Przełom w pracach nad urządzeniem Bicom

bicom 2000Coraz więcej osób rezygnuje z leczenia antybiotykami oraz innymi substancjami chemicznymi na rzecz nowoczesnych metod terapii elektromagnetycznych. I choć brzmi to niewiarygodnie, okazuje się, że podczas obiektywnych testów medycznych przeprowadzanych na Uniwersytecie Biochemii, ten rodzaj leczenia został zaopiniowany jako w pełni skuteczny. Na czym zatem polega terapia? Specjalista, przy pomocy urządzeń wytwarzających wewnętrzne i zewnętrzne pole elektromagnetyczne, podłącza pacjenta do urządzenia Bicom 2000, które wytwarza pole energii. Dzięki stymulacji organizmu, fale przedostają się do organizmu lecząc schorzenie. Jest to przełom w dziedzinie biochemii, gdyż – jak się okazuje – terapia nie wymaga od pacjenta przyjmowania środków chemicznych, co z pewnością ma dużo więcej korzyści niż standardowe procesy leczenia. Co więcej, Bicom 200 jest nowoczesnym sprzętem, który został zbadany pod kątem bezpieczeństwa oraz posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do wykorzystywania go w klinikach medycznych. Fale elektromagnetyczne są powszechnie stosowane w leczeniu kilkunastu schorzeń, jednak dzięki pracy w laboratoriach biochemicznych, ta lista wciąż się powiększa.

Każdy, kto bezskutecznie walczy na przykład z pasożytami wie, jak uciążliwy jest proces leczenia. Ponadto, nadmierne przyjmowanie antybiotyków i lekarstw, może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w organizmie ludzkim. Właśnie z tego powodu, warto zastanowić się nad alternatywnymi formami terapii, które również mają udowodnioną skuteczność.