Bluza od brata w prezencie

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były naprawdę świetnie. Również pod względem prezentów były naprawdę udane. Szczególnie zaskoczył mnie mój brat, który dał mi dużo fajnych prezentów – bluzę, kolorowe skarpetki, kolczyki i nową elegancką torbę. Nie wiem czemu w tym roku postarał się aż tak bardzo ale nie narzekam.

Bluza od brata jest niesamowicie modna

Bluza AdidasNigdy nie spodziewałabym się, że mój brat ma tak dobry gust i kupi mi takie fajne ciuchy. Przeważnie prezenty od niego były bardzo skromne i dodawał mi do nich po prostu pieniądze żebym sama sobie coś kupiła. Najbardziej z prezentów podoba mi się bluza i kolczyki. Bluza Adidas, którą dostałam od brata jest naprawdę świetna. Przede wszystkim jest ona w bardzo modnym obecnie kolorze burgundowym. Mam kilka rzeczy w podobnym odcieniu co ta bluza np. buty na wysokiej białej platformie, które w połączeniu z bluzą od brata wyglądają po prostu świetnie. Stylizacja ze zwykłymi dżinsami, bluzą i tymi właśnie butami na wysokiej podeszwie wygląda bardzo stylowo i modnie. A to wszystko dzięki tej bluzie, która czyni całą stylizację bardzo atrakcyjnie. Bluza jest bardzo miękka w dotyku, zrobiona jest z materiału, który przypomina trochę plusz. Uwielbiam ją nosić, bo czuję się w niej bardzo komfortowo. Przez swój kolor i retro dizajn świetnie wygląda właściwie w każdej stylizacji. Ostatnio połączyłam ją z czarną spódnicą za kolano i sportowymi butami i nadal wyglądało to świetnie.

Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie miałam żadnych t-shirtów ani bluz z tej firmy. Zawsze kupowałam tam tylko buty, co jak widać było sporym błędem. Teraz już wiem, że muszę zainteresować się całą ofertą ubraniową tej firmy. Może uda mi się znaleźć jeszcze jakąś fajną bluzę, która będzie pasować do reszty mojej garderoby.