Taśmy led i ich zastosowanie w domu

Oświetlenie ledowe jest coraz bardziej popularne ze względu na dużą oszczędność oraz trwałość świecenia. Oprócz żarówek oraz świetlówek popularnością cieszą się taśmy ledowe, które możemy zamontować w różnych miejscach naszego domu. Dzięki nim uzyskamy bardzo efektowny efekt dekoracyjny i zwiększymy ilość światła w najbardziej zacienionych miejscach naszych pomieszczeń.

Wykorzystywanie taśm led w aranżacji naszych wnętrz

taśmy led producentJednym z najbardziej popularnych rodzajów taśm są paski LED. Dzięki nim możemy podkreślić wiele mebli i oddzielić różne strefy naszego domu. Paskami led z powodzeniem udekorujemy barek lub witrynę z przeźroczystym szkłem. Oferując taśmy led producent zadbał także o klientów chcących zamontować je w sypialni. Możliwość dzielenia ich pozwala na montaż w bardzo wielu miejscach, np. przy łóżku. Podzielone taśmy z powodzeniem możemy umieścić za miejscem naszego spania lub pod łóżkiem. Tak udekorowana sypialnia będzie miała niepowtarzalny urok i klimat. Taśmy są także produkowane z myślą o zastosowaniu ich w łazienkach. Mogą służyć jako pokreślenie lustra lub szafek z kosmetykami. Warto także wspomnieć o wielu kolorach, jakie emituje listwa ledowa. Oprócz standardowej barwy żółtej lub białej, mamy możliwość dobrania wielu innych kolorów, takich jak jasnoniebieski lub czerwony. Podczas montażu istnieje także opcja zamontowania specjalnego sterownika, który będzie powodował miganie diod. Może być ono stosowane w razie potrzeby zamiennie ze światłem stałym.

Taśmy ledowe to prosty i tani sposób na udekorowanie wielu miejsc w naszym mieszkaniu i sprawienie, że będzie ono jedyne w swoim rodzaju. Z pozoru zwykłe półki na płyty DVD lub książki nabiorą nowego blasku i staną się bardzo efektownym elementem wystroju domu lub mieszkania.

Opublikowano w Dom