Drukarnia dla każdego

Jako członek organizacji studenckiej miałem przed sobą wiele zadań, jednak większość z nich opierała się na wydrukach różnych plakatów oraz folderów reklamowych. Nie wiedziałem jednak, że drukarnie mogą oferować takie usługi dla klientów indywidualnych, dlatego tym bardziej stwierdziłem, że warto będzie udać się do takiej firmy i sprawdzić, co takiego posiada w swojej ofercie.

Co zlecić w drukarni

drukarnia - krakówTym bardziej widziałem, że drukarnia dla klienta jest bardzo otwarta i pracownicy, którzy tam są zatrudnieni mogą na przykład podpowiedzieć w kwestii wybierania odpowiednich projektów, czy też sposób uszlachetniania druku. Istotne jest to, aby drukarnia, która świadczy usługi dla klienta indywidualnego potrafiła wycenić wszystko od ręki. Sam często korzystam z pomocy różnych grafików przy współpracy cyfrowej, jednak teraz potrzebowałem stworzyć projekt graficzny plakatu oraz większego baneru reklamowego. Zadanie to było bardzo ważne, a ja byłem zestresowany, gdyż nigdy wcześniej nie zlecałem do druku ulotek reklamowych, czy czegoś mniejszego, a teraz okazuje się, że muszę zlecić wydruk czegoś sporych rozmiarów. Drukarnia – kraków to jednak miejsce, w którym doświadczeni pracownicy na pewno podpowiedzą nam w każdym temacie. Tym bardziej, że za taki wydruk można zapłacić nawet do kilkuset złotych, dlatego postanowiłem się do tego przyłożyć.

Okazało się, że drukarnia bardzo dobrze mnie rozumiała i nawet udzieliła mi promocję na pierwsze zamówienie. Wydruki były gotowe po paru dniach, z czego byłem bardzo zadowolony, gdyż akurat mi się spieszyło, a taka terminowość na pewno będzie zaletą. Na rynku funkcjonują także drukarnie internetowe i na pewno w przyszłości będę z nich korzystał, jak tylko otrzymam kolejne zlecenie na wydruk.