Jaką saunę wybrać?

Takie pytanie, jak wybrać saunę pojawia się coraz częściej. W firmie, w której dopiero co się zatrudniłem sprzedawaliśmy sauny bezpośrednio od producenta i faktycznie modeli było na tyle dużo, że musiałem jeszcze wszystkiego się nauczyć. Tym bardziej, że klientów z dnia na dzień przychodziło coraz więcej, jak tylko dowiedzieli się, że własna sauna w mieszkaniu nie jest wcale droga.

Sauna do każdego domu

sauna sucha na podczerwieńBiorąc pod uwagę zapotrzebowanie klientów na sauny mogę śmiało powiedzieć, że mimo mojej krótkiej pracy w tym sklepie z saunami mogę powiedzieć, że klienci coraz częściej decydują się na sauny działające na podczerwień, gdyż słyszeli o tym od znajomych, a także widzieli różne reklamy w telewizji. Sauna sucha na podczerwień oferowana przez nasz sklep to rozwiązanie szyte na miarę. Posiadamy faktycznie kilka saun do kupienia od ręki, jednak o wiele częściej spotykamy się z klientami zainteresowanymi bardziej zaprojektowaniem takiej sauny głównie pod wymiary pomieszczenia, które chcą przeznaczyć pod taką inwestycję. Kiedy przychodzi do mnie klient i chce się dowiedzieć, jak dokładnie działa sauna sucha na podczerwień mam przygotowane parę materiałów oraz ulotek informacyjnych, dzięki czemu klient wychodzi ze sklepu z kompletem informacji, które na pewno będą dla niego przydatne. Dobrze wiem, że im większe będę miał doświadczenie w sprzedaży, tym będę miał jeszcze więcej klientów na sauny suche na podczerwień. Tym bardziej, że są to bardzo ekonomiczne sauny.

Sauny te można umieścić w dowolnym pomieszczeniu, jednak przeważnie klienci chcą ją zamontować w łazience, jeśli faktycznie jest duża, albo w osobnym pomieszczeniu stworzonym właśnie pod saunę. Sauna sucha na podczerwień to inwestycja na parę dobrych lat bez konieczności serwisowania.

Opublikowano w Dom