Kubek na mikołajki

Bardzo lubię klasowe mikołajki. Nie tylko ze względu na to, że wymieniamy się prezentami ale też po prostu dlatego, że klasa wtedy się integruje i zawsze spędzamy miło czas i jest bardzo śmiesznie. W tym roku ja i moja przyjaciółka miałyśmy naprawdę dużo szczęścia, bo wylosowałyśmy się wzajemnie do wręczenia sobie prezentów. Właściwie dajemy je sobie co roku, ale tym razem wydawało się to jakieś takie bardziej magiczne.

Kupiłam przyjaciółce kubek z nadrukiem

kubki z nadrukiem w sklepieW tym roku postanowiłam kupić swojej przyjaciółce słodycze, które uwielbia, paletkę cieni oraz kubek z nadrukiem z jej ulubionym członkiem boybandu, który obie strasznie lubimy. Kubki z nadrukiem w sklepie internetowym były w naprawdę dobrych cenach. Miałam dużo czasu na to by coś kupić, więc nie bałam się, że przesyłka nie zdąży dojść albo coś w tym stylu. Jedyne czego trochę się obawiałam to to, że w czasie transportu może dojść do uszkodzenia kubka. Na szczęście do niczego takiego nie doszło, bo zamówiony przeze mnie produkt został bardzo dobrze i dokładnie zabezpieczony dzięki doszedł do mnie w stanie idealnym. Nie mogłam doczekać się wigilii klasowej bo byłam bardzo ciekawa co dostanę od przyjaciółki. Śmieszne, bo ona wpadła na ten sam pomysł i też kupiła mi kubek. Również z indywidualizowanym nadrukiem z zespołem, którego jesteśmy fankami. Kiedy otworzyłyśmy w klasie swoje prezenty byłyśmy bardzo zaskoczone ale też i śmiałyśmy się z tego jak podobny gust mamy.

Oprócz kubka dostałam od przyjaciółki również ciepłe skarpety, które uwielbiam i dwie różne herbaty. Prezent bardzo mi się spodobał. Jakość kubka, który zamówiłam przyjaciółce jest naprawdę dobra, bo nawet po umyciu go w zmywarce nadruk nadal na nim jest i wygląda tak samo dobrze jak kiedy pierwszy raz zobaczyła kubek w czasie wigilii klasowej.