Piękna bransoletka dla ukochanej

 

Poznałem rok temu moją obecną dziewczynę. Jesteśmy bardzo szczęśliwą parą i pomimo tego, iż nie jesteśmy ze sobą bardzo długi czas, wiemy, że nie jest to przelotny związek i pałamy dużą nadzieją względem niego. Na rocznicę naszego związku, postanowiłem zakupić jej bransoletkę.

Zakupiłem złotą bransoletkę na rocznicę dla dziewczyny

bransoletki ze złotaNie chciałem, aby prezent na rocznicę był małostkowy. Chciałem, aby było to dla niej coś, co będzie miała już na długie lata. Coś, co będzie miała zawsze przy sobie i będzie jej to o mnie przypominało. Po dłuższym namyśleniu się stwierdziłem, że zakup bransoletki ze złota będzie najlepszym wyborem. Posiada ona już pierścionek, a jej poprzednia bransoletka, którą bardzo lubiła, niestety gdzieś jej się zgubiła. W celu zakupu bransoletki, udałem się na portal aukcyjny w internecie. Znalazłem wiele interesujących aukcji, jednakże mi, najbardziej spodobała się złota bransoletka z serduszkiem. Kształt bransoletki jak i samo wykonanie na zdjęciach bardzo przypadły mi do gustu. Sprzedawca posiadał bardzo wiele pozytywnych opinii, więc nie obawiałem się tego, że może mnie oszukać. Zamówienie nie trwało długo i było bardzo proste – po podaniu moich danych i wpłacie kwoty na konto sprzedawcy, pozostało mi czekać na paczkę. Po trzech dniach przed moim domem pojawił się kurier wraz z paczką na którą czekałem. Bransoletka wyglądała tak samo, o ile nie lepiej w rzeczywistości. Byłem bardzo zadowolony.

Bransoletkę opakowałem w piękne pudełeczko i schowałem, aby podarować prezent mojej dziewczynie w odpowiedni dzień. Po otrzymaniu prezentu, była ona bardzo zadowolona i wzruszona. Bransoletka idealnie do niej pasowała i świetnie prezentowała się na jej ręce. Jest to dla niej znak mojej miłości i teraz posiada go zawsze przy sobie.