Sprzedaż myjni samochodowej

Korzystałem bardzo często z myjni automatycznych, jednak mój znajomy ostatnio powiedział mi, że myjnie bezdotykowe są o wiele tańsze i prostsze w obsłudze. Jedynym minusem myjni automatycznej było to, że musiałem dość długo czekać na to, aż samochód będzie wyczyszczony, a także stała opłata, która uniemożliwia mi elastyczne podejście do każdorazowego mycia auta.

Nieograniczone możliwości myjni

myjnie bezdotykowe sprzedażStwierdziłem, że myjnie bezdotykowe są na tyle dobrym biznesem, że nie tylko postanowiłem wykorzystać ją jako osoba prywatna, ale także postanowiłam kupić jedną z nich i otworzyć mały biznes w moim mieście tym bardziej, że nie było tam takich myjni i mogłem być pierwszą osobą, która zaoferowała różnym kierowcą pomoc w postaci nowoczesnych środków do czyszczenia samochodu. Myjnie bezdotykowe sprzedaż oferowane zostały przez producentów, którzy dopasowali zamówienie pod moim kątem. Mogłem się zdecydować na wybór standardowych rozwiązań, które już były gotowe do kupienia, jednak chciałem samodzielnie zdecydować o tym, ile będę mieć stanowisk do mycia samochodów w mojej myjni, gdyż dobrze to wyliczyłem poprzez rozeznanie na rynku w moim mieście. Decydując się na zakup myjni bezdotykowej wiedziałem, że konieczne będzie również przeprowadzenie niezbędnych akcji serwisowych co kilka miesięcy, co było swoją drogą zastrzeżone w umowie z producentem, który zobowiązywał się do tego, że wszystkie myjnie będą sprawne i objęte kilkuletnią gwarancją.

Dostałem również kontakt do innego producenta specjalizującego się w środkach chemicznych, które będę uzupełniał w swoich myjniach bezdotykowych, dzięki czemu każda z nich codziennie będzie przygotowana na wielu kierowców, którzy będą chcieli oczyścić swój samochód w odpowiedni sposób. Sprzedaż myjni bezdotykowych przebiega bardzo sprawnie, a sam montaż odbył się już po kilku dniach od złożenia zamówienia.