Smaczny catering w mojej firmie

Wspólnie z szefem zdecydowaliśmy, że zaplanujemy spotkania z paroma firmami, które działają w branży cateringowej, aby zaproponowały nam jakieś ciekawe warunki jeśli chodzi o jedzenie na dowóz. Nasi pracownicy coraz częściej narzekali, że w pobliżu nie ma żadnego sklepu, z którego mogliby skorzystać, dzieki czemu na pewno współpraca z firmą cateringową przyniesie efekt.

Różne dania od firmy cateringowej

catering dla firm toruńKto by pomyślał, że w tak krótkim czasie tak mocno rozwinie się branża gastronomiczna i po paru latach powstaną firmy, które tylko i wyłącznie będą serwowały gotowe potrawy i kanapki przeznaczone tylko i wyłącznie dla pracowników różnych firm. Spotkaliśmy się z jedną firmą, której głównym zadaniem i celem biznesowym jest catering dla firm toruń. Dowiedzieliśmy się, że mamy do wyboru całe menu na tydzień, gdyż po tym czasie firma je zmienia, aby nie wpaść w monotonie i dotrzeć do jak największej ilości pracowników chetnych właśnie na nowe smaki i potrawy. Catering dla firm organizowany w Toruniu jak się okazało to przede wszystkim dania gotowe do podgrzania w mikrofali, ale także różne kanapki. Pracownik nawet dał nam spróbować jednej z nich i powiedział, że to tylko ułamek z tego, co oferują na co dzień. Przyjeżdżają zawsze o tej samej porze, dzięki czemu można przyzwyczaić pracowników do tego, że codziennie mogą kupić sobie posiłek i nie brać go z domu. Na catering dla firm zdecydowaliśmy się praktycznie od razu z szefem.

Przedstawiliśmy także naszym pracownikom, co będą mieli do wyboru jeśli chodzi o codzienne posiłki i również wydawali się bardzo zadowoleni z naszej decyzji. Catering dla firm jest bardzo dużym ułatwieniem zwłaszcza dla pracowników, którzy nie potrafią, czy też nie chcą przygotowywać sobie posiłków każdego dnia.