Praca chirurga stomatologa we Wrocławiu

Od jakieś czasu jestem chirurgiem stomatologiem. Już w młodości wiedziałam kim chcę być. Z tym zawodem wiązałam wszystkie swoje nadzieje, tak jak na przykład wyjazd ze wsi do większego miasta. Studia były niezwykłą przygodą, poznałam tam wyjątkowych ludzi i przede wszystkim zdobyłam upragnione umiejętności i wiedzy by zostać chirurgiem stomatologiem.

Wykonywanie pracy chirurga w dużym mieście

Chirurg stomatolog WrocławPoczątkowo mieszkałam w Warszawie i tam udało mi się zdobyć doświadczenie zawodowe na stanowisku chirurga stomatologa. Pracowałam tam przez około dziesięć lat. Niestety musiałam się przeprowadzić do Wrocławia z powodów osobistych, ale przecież tutaj i też uda mi się znaleźć pracę. Jak tylko sprowadziłam się do Wrocławia, to od razu dałam znać wszystkim gabinetom stomatologicznym, że jestem i chce podjąć pracę. Wysłałam do nich swoje CV i czekałam z niecierpliwością na odzew. Ku moim zaskoczeniu odezwały się do mnie trzy gabinety stomatologiczne, które akurat poszukują i są gotowe zatrudnić chirurga stomatologii. Umówiłam się z tymi trzema gabinetami. Postanowiłam, że jeśli wszystkie będą chciały mnie zatrudnić, to wybiorę ten gabinet, który oferują najlepsze warunki zatrudnienia. I tak rozmowy miałam umówione w jednym tygodniu. Na szczęście rozmowy nie pokrywały się w jednym dniu, tylko były rozłożone na poszczególne dni tygodnia. Do każdej rozmowy mogłam się jakoś przygotować. Chirurg stomatolog Wrocław musi bardzo dobrze znać się na swojej pracy i u mnie tak właśnie jest. Znam się na niej jak mało kto. Już po wszystkich rozmowach o pracę, czekałam z niecierpliwością, który gabinet stomatologiczny się do mnie odezwie. Odezwały się dwa gabinety chcące mnie zatrudnić. Ale ja wybrałam ten który moim zdaniem jest najlepszy. Tam pracodawca dba o swoich pracowników, by byli cały czas na bieżąco w nowinkach stomatologii. 

Wykonując zawód chirurga stomatologii cały czas trzeba śledzić nowości jakie powstają w tym zawodzie. Trzeba być  po prostu na bieżąco, by nie wypaść z obiegu. Ja przez kilka lat pracowałam jako chirurg, ale z konieczności musiałam się wyprowadzić do innego miasta i tam teraz musiałam poszukać nowej pracy. Na szczęście udało mi się ją znaleźć w dość krótkim czasie.