Wykonanie drewnianych mebli do salonu

Janina miała od zawsze wszystko zaplanowane. Najpierw ślub, później kredyt na mieszkanie a potem dzieci. Mi to pasowało, bo nasze myślenie było identyczne. Dlatego właśnie się z nią ożeniłem. Mieszkanie udało się kupić na nowym osiedlu, gdzie bardzo nam się podoba.

Salon z nowymi meblami drewnianymi

meble drewniane do salonuJaninie zawsze podobały się meble drewniane do salonu, które widziała u swojej przyjaciółki. Często mówiła, że w naszym nowym mieszkaniu powinny takie być. Skoro jestem stolarzem to logiczne dla mnie było, że sam zrobię takie meble dla mojej żony. Ona mnie o to nigdy nie prosiła wiedząc, że mam sporo pracy a pieniądze były nam potrzebne. Odwiedziłem pewnego razu jej przyjaciółkę, ażeby uważnie obejrzeć jej meble drewniane do salonu i na tej podstawie wiedziałem jak zabrać się do pracy. Dostęp do materiałów mam bardzo szybki a na dodatek jest tanio i wiedziałem, że koszt wykonania tych mebli będzie niższy niż ich kupno w sklepie. Janina o niczym nie miała pojęcia. Codziennie zostawałem dłużej w pracy a ona sądziła, że mam tak dużo zamówień. Meble z drewna wykonywałem zgodnie z projektem, który sobie stworzyłem u przyjaciółki żony. Byłem pewien, że nic jej nie powie i mogłem jej ufać. Meble wykonałem w ciągu miesiąca i udało mi się to zrobić przed rocznicą naszego ślubu. To najlepszy prezent dla mojej żony. Meble zawiozłem razem z Marianem i zrobiliśmy to w czasie kiedy Janina była w pracy. Po powrocie miała taką niespodziankę, że zastanawiała się czy weszła na pewno do swojego mieszkania.

Niespodzianka mi się udała i to bardzo. Moja żona jeszcze nigdy nie była tak zaskoczona i szczęśliwa. Uznała, że to był najlepszy prezent jaki jej dałem. Ona też miała dla mnie niespodziankę. Okazało się tego dnia, że moja żona jest w ciąży.