Wygodne rowery do miasta

 

Mój mąż ostatnio bardzo się zmienił. W sumie to chyba krótko po tym gdy skończył czterdzieści lat zaczął inaczej myśleć o swoim życiu. Wcześniej gdy wracał z pracy to zawsze był zmęczony i na nic nie miał już ochoty.

Dobre rowery kupione w niskiej cenie

rowery miejskieTeraz natomiast chodzi na siłownię a czasem idzie pobiegać gdy wróci z pracy. Nie spodziewałam się tego, że zajdzie w nim taka zmiana. Mąż chce bardzo żebyśmy razem spędzali też bardziej aktywnie weekendy. Doszłam do wniosku, że jest to dobry pomysł. Na pewno może być w ten sposób ciekawie. Ja powiedziałam, że najchętniej pojeździłabym na rowerze. Bo to jest coś co mogłoby zachęcić mnie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. A przy okazji byśmy mogli jeździć na jakieś interesujące wycieczki po okolicy. Był tylko jeden problem. Nie mieliśmy do tego dobrych rowerów. Mąż powiedział, że kupimy sobie nowe. I, że najlepsze będą rowery miejskie do tego. W końcu one są najwygodniejsze i do tego ładnie się prezentują. Do tego nie są też bardzo wysokie. a ja nie przepadam za takimi wysokimi rowerami bo jest moi na nich niewygodnie. Z mężem pojechaliśmy w sobotę do dobrego sklepu rowerowego. Jest to chyba największy taki sklep w okolicy.I tam były chyba wszystkie rodzaje rowerów. Był też spory wybór typowo miejskich rowerów. Mi spodobał się taki w kolorze miętowym. Dodatkowo można było kupić sobie do niego ładny koszyczek. Mąż wybrał dla siebie taki bardziej męski. Te nasze rowery nie kosztowały dużo.

Zresztą okazało się, że była na nie spora promocja. Także udało nam się jeszcze dodatkowo na tym zakupie zaoszczędzić. Rowery przetestowaliśmy już tego samego dnia. Jeździło nam się na nich bardzo dobrze. I teraz co weekend wybieramy się na jakąś rowerową przejażdżkę i to często daleko.