Rehabilitacja i pielęgnacja

Ponieważ jakiś czas temu uległam dosyć nieprzyjemnemu wypadkowi komunikacyjnemu, dochodzenie do zdrowa wciąż trwa. Na szczęście mam szansę odzyskać pełną sprawność, jednak wymaga to intensywnej rehabilitacji. Dlatego właśnie od jakiegoś czasu szukałam możliwości odbycia wyjazdu rehabilitacyjnego, dzięki któremu nie tylko będę mogła zrobić coś dla zdrowia, ale również wypocząć.

Rehabilitacja w nadmorskim spa

spa rehabilitacja nad morzemJestem bardzo zadowolona, ponieważ znalazłam ofertę, w której skład wchodziło spa rehabilitacja nad morzem. Jest to ośrodek dostosowany do potrzeb osób takich, jak ja. Przede wszystkim wszystkie zabiegi, które się tam odbywają mają swojego rodzaju dwoistą naturę. Przykładowo masaże łączą w sobie cechy masażu rehabilitacyjnego z relaksacyjnym. Jak się okazuje doskonałe efekty dają również masaże rehabilitacyjne z zastosowaniem olejku arganowego, bądź też różanego, ponieważ dzięki nim skóra jest doskonale nawilżona a sam masaż ma jeszcze elementy aromaterapeutyczne. Dostępne są również różnego rodzaju zajęcia, podczas których osoby z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi mogą nie tylko dopasować rodzaj ćwiczeń do swoich potrzeb, ale również poprawiać swoją kondycję, dzięki różnego rodzaju profesjonalnym sprzętom. Można również zdecydować się na manicure, czy też pedicure, a jeżeli chodzi o zabiegi rehabilitacyjne na zastosowanie prądu leczniczego, bądź też refleksologii.

Spa nad morzem, w którym odbywają się turnusy rehabilitacyjne było dla mnie naprawdę doskonałym rozwiązaniem. Nie tylko miałam szansę poprawić swój stan zdrowia, dzięki różnego rodzaju ćwiczeniom oraz zabiegom, ale również poczuć się, jak w luksusowym ośrodku, gdzie przywrócą mi młodość i piękno. Całość była dostępna w konkurencyjnej cenie, dzięki czemu bez obaw mogłam sobie na to pozwolić.