Frezarki do paznokci w salonie kosmetycznym

W związku z redukcją etatów czekała mnie zmiana zawodu. Szybko przystosowałam się do nowych warunków i odnalazłam w nowej rzeczywistości. Nie rozpaczałam ani nie załamywałam rąk. Wiedziałam bowiem, czym chcę się dalej zająć. Moim marzeniem zawsze była praca kosmetyczki. Szybko zrobiłam potrzebne kursy, zdobyłam uprawnienia i otworzyłam mały salonik. Codzienną pracę ułatwia mi kilka urządzeń. Które z nich warto zakupić na początku drogi zawodowej?

Paznokcie hybrydowe usuwane frezarką

frezarka do paznokciObecnie klientki przychodzą głównie w celu wykonania manicure hybrydowego. Oprócz ciągłego uzupełniania palety barw, zamawiania potrzebnych akcesoriów i środków do dezynfekcji potrzebne jest kilka urządzeń, które znacznie ułatwiają pracę. Jednym z nich jest frezarka do paznokci. Dosłownie nie wyobrażam sobie przez osiem godzin pracy, moczyć każdej klientce paznokci w acetonie, żeby lakier odszedł od płytki. To mało komfortowe i zajmuje wiele czasu. Lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie frezarki. To nic innego jak narzędzie o właściwościach ścierających, które skutecznie ale łagodnie zetrze lakier hybrydowy z płytki paznokcia. Trwa to bardzo szybko i nie powoduje reakcji bólowej. Lakier jest pochłaniany do specjalnego pojemniczka – wszystko po to, by zachować czystość i porządek. Dla mnie i dla moich klientek liczy się skuteczność i czas. Nie oszukujmy się – każdy zawsze się spieszy, więc muszę zadbać o to, by usługa została wykonana nie tylko dokładnie i na wysokim poziomie, ale także szybko. Żyjemy przecież w wielkim pędzie i trudno temu zaprzeczyć.

W czasach, kiedy każda minuta jest na wagę złota liczy się skuteczność. Dlatego warto zadbać o to, bu urządzenia jakimi dysponujemy w pracy właśnie takie były. Dzięki temu możemy pracować szybko i sprawnie. Klientki z pewnością to docenią.